Idėja

Nors Lalbero aksesuarai mieste jaučiasi lyg namuose, tačiau pati medinių peteliškių idėja slypi gamtoje.

Užaugome apsupti žalumos, todėl įkvėpimas gimė iš vidaus – meilės gamtai ir, ypatingai, lietuviškam medžiui. Mus žavi tai, kad kiekvienas medžio centimetras vis kitoks – skirtingos jo spalvos, raštai bei tekstūros. Kiekvienoje peteliškėje medis atskleidžia naujai, taip pabrėždamas aksesuaro unikalumą.  Tad aukščiausios kokybės medienos ir unikalaus dizaino pasirinkimu siekiame tapti neatsiejamu drąsaus, stilingo ir išskirtinio miesto vyro aksesuaru.

 

Peteliškės

Medžio kvapas bei grožis daugeliui mūsų – nepranokstamas. Meistro rankose jis tampa vienetiniu meno dirbiniu. Lalbero peteliškių gamyboje naudojame pačias įvairiausias medžio rūšis – nuo tradicinio lietuviško ąžuolo, uosio iki prabangaus riešutmedžio bei raudonmedžio.

Lalbero pateliškėmis siekiame išlaikyti subtilų balansą tarp miesto ir gamtos, stiliaus ir išskirtinumo, prabangos bei natūralumo. Peteliškėms naudojamos natūralios medžiagos įgauna modernias formas bei unikalius dizaino akcentus, taip paversdamos L‘albero klientą subtilaus skonio ir stiliaus atstovu.

Lalbero istorija

2014 metais Lietuvoje pristatėme savo rankų darbo peteliškes ir tapome pirmuoju lietuvišku medinių peteliškių prekės ženklu. Nuo tada siekiame išlikti ne tik stilingu vyro aksesuaru, tačiau ir išskirti jį iš minios, pabrėžti jo šiuolaikiškumą ar net drąsų gyvenimo stilių.

Kruopštus meistrų darbas, atsakingai parinktos medžiagos bei medžio rūšys, įsiklausymas į pirkėjų poreikius bei miesto gyvenimo diktuojamas naujas spalvas ir madas – tai, kuo kasdien gyvena Lalbero komanda.